096 137 6869 nancbud@ukr.net
Выбрать страницу

Засновники

Товариство з обмеженою відповідальністю «Національний атестаційно-навчальний центр» (ТОВ «НАНЦ») створено у грудні 2017 року.

Відповідно до Статуту ТОВ «НАНЦ» проводить діяльність пов’язану з підвищення кваліфікації та атестацією персоналу у сферах будівництва та експлуатації об’єктів нерухомості, організацією та проведенням навчання, семінарів, конференцій, лекцій, симпозіумів та інших заходів, спрямованих на підвищення рівня кваліфікації персоналу у сфері будівництва, експлуатації об’єктів нерухомості, архітектури та містобудування.

Серед основних видів діяльності ТОВ «НАНЦ» — науково-дослідні та проектні роботи у будівництві, надання консультацій з питань містобудування, архітектури, будівництва та експлуатації об’єктів нерухомості.

 

Засновники  ТОВ «Національний атестаційно-навчальний центр»:

Національна спілка архітекторів України (Президент Гусаков Володимир Миколайович), основною метою діяльності якої є розвиток архітектури України, сприяння збереженню історичного та природного середовища регіонів, міст і поселень України. культурний розвиток і естетичне виховання населення, сприяння вдосконаленню середньої та вищої архітектурної освіти.

Всеукраїнська громадська організація «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» (Президент Рисухін Леонід Іванович), основною метою діяльності якої є сприяння розвитку архітектурної, будівельної та містобудівної діяльності та здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури.

Всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві» (Президент Брусан Антон Андрійович), основною метою діяльності якої є розробка та впровадження заходів, спрямованих на підвищення престижу професії та рівня кваліфікації головних інженерів проекту, інших проектувальників та фахівців у будівництві, сприяння впровадженню науково-теоретичних, нормативно-правових та практичних засад для здійснення будівництва об’єктів архітектури.