Выбрать страницу

Управитель жилого будинку

У Національному атестаційно-навчальному центрі з 17 по 21 лютого 2020 р. за 40-ти годинною програмою проведено спецпідготовку та атестацію групи фахівців, які мають намір отримати сертифікат за професією МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ (ГРУПИ БУДИНКІВ).

Ми продовжуємо набір у групи спеціальної підготовки фахівців будівельної галузі для подальшої сертифікації  за професією МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ (ГРУПИ БУДИНКІВ).

Інформація про фахівців, що пройшли сертифікацію в Органі із сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ) за професією “МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ (ГРУПИ БУДИНКІВ) заноситься до реєстру Мінрегіону України.

Найближчим часом буде підготовлено розширені презентації лекцій за спеціальностями менеджер (управитель)  житлового будинку (групи будинків) для проходження дистанційної підготовки до атестації та сертифікації. Чекаємо на вас!

Заявки на проведення спецпідготовки, атестації та сертифікації подають до ОСП БГ https://ospbg.org.ua, e-mail:  osp-bg@ukr.net, тел:  (044) 338-45-06(094) 906-95-06.

Консультації та довідки з вищезазначених питань можна отримати у співробітників ТОВ “НАНЦ” тел:  (095) 948-97-62, (096) 137-68-69, e-mail:  nancbud@ukr.nethttps://nancbud.com.ua.