Выбрать страницу

Управитель жилого будинку

У Національному атестаційно-навчальному центрі безперервно продовжується набір у групи спеціальної дистанційної підготовки фахівців, які мають намір отримати сертифікат за спеціальністю МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ (ГРУПИ БУДИНКІВ).

Дистанційна підготовка фахівців за спеціальністю МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ (ГРУПИ БУДИНКІВ) проводиться за 40-ка годинною програмою на підставі розширених презентацій лекцій, доступ до яких претенденти отримують після підписання та оплати відповідного договору.

Очна атестація для фахівців, що пройшли дистанційну спецпідготовку проводиться по мірі комплектування відповідних груп для атестації

Оплата спецпідготовки та атестації – відповідно до договорів (навчання –  фізичні особи, навчання –  юридичні особи, атестація – фізичні особи, атестація – юридичні особи).

Заявки на проведення спецпідготовки, атестації та сертифікації подають до ОСП БГ ,
e-mail:  
osp-bg@ukr.net, тел:  (044) 338-45-06(094) 906-95-06

Інформація про фахівців, що пройшли сертифікацію в Органі із сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ) за професією “МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ (ГРУПИ БУДИНКІВ) заноситься до реєстру Мінрегіону України.

Консультації та довідки з вищезазначених питань можна отримати у співробітників ТОВ “НАНЦ”
тел:  
(095) 948-97-62, (096) 137-68-69, e-mail:  nancbud@ukr.nethttps://nancbud.com.ua.

Чекаємо на вас!