096 137 6869 nancbud@ukr.net
Выбрать страницу

Тест

Національний атестаційно-навчальний центр

Шановні колеги!

Національний атестаційно-навчальний центр у зв’язку з карантином продовжує свою роботу дистанційно.
НАНЦ підготував розширені презентації лекцій для проходження фахівцями дистанційної підготовки за спеціальностями: інженер-консультант (будівництво), менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків), аудитор з енергоефективності будівель, аудитор безпеки автомобільних доріг та інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг.

Найближчим часом будуть підготовлені розширені презентації лекцій за іншими спеціальностями.
Атестація проводиться очно після спецпідготовки по мірі комплектування груп.
Очну спецпідготовку буде поновлено після зняття карантинних обмежень.

Для бажаючих пройти спецпідготовку та атестацію для подальшої сертифікації пропонуємо подавати заяви до органу з сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ) та до НАНЦ. Оплата спецпідготовки, атестації та сертифікації – відповідно до договорів.

З повагою, директор ТОВ “НАНЦ” Галінський О.М.

В ТОВ «НАНЦ» розпочато професійну підготовку фахівців будівельної галузі за новими в Україні професіями «Аудитор безпеки автомобільних доріг» та «Інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг» (Наказ Міністерства Інфраструктури України  від 27.11.2020 р. № 803).

16 листопада 2021 р. в ТОВ «НАНЦ» відбувся випуск першої групи фахівців, які пройшли спецпідготовку та атестацію до сертифікації за професіями «Аудитор безпеки автомобільних доріг» та «Інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг».

Послуги із спецпідготовки та атестації надаються відповідно до договорів фізичних осіб та юридичних осіб з ТОВ «НАНЦ»

Сертифікацію проводить Орган із сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ).
Послуги із сертифікації надаються на підставі договорів осіб між претендентом та ОСП БГ.

14 грудня 2021 р. у Національному атестаційно-навчальному центрі була проведена атестація фахівців за спеціальностями інженер-консультант (будівництво) та менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків).

Ми продовжуємо дистанційну підготовку фахівців.
Чекаємо вас у нашому центрі.

+38 (096) 137 6869

+38 (095) 948 9762

nancbud@ukr.net

ТОВ «Національний атестаційно-навчальний центр» (ТОВ «НАНЦ») проводить підвищення кваліфікації (спецпідготовку та атестацію) фахівців будівельної галузі.

Спеціальну підготовку (навчання) та атестацію фахівців для подальшої їх сертифікації ТОВ «НАНЦ» проводить під методичним керівництвом Органу із сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ).

ТОВ «НАНЦ» має сертифікати компетентності щодо проведення спеціальної підготовки та атестації претендентів на сертифікацію фахівців будівельної галузі за 17 професіями:

експерт-будівельний, інженер з технічного нагляду (будівництво), геодезист, інженер-проектувальник, інженер-консультант (будівництво), інженер з інвентаризації нерухомого майна, технік з інвентаризації нерухомого майна, інженер-будівельник, експерт з енергозбереження та енергоефективності (будівництво та експлуатація об’єктів нерухомості у сфері збереження енергетичної ефективності будівель), інженер-енергетик (будівництво), інженер-механік (будівництво), інженер з проектно-кошторисної роботи, фахівець з управління енергозбереженням в будівлях, менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків), аудитор безпеки автомобільних доріг, інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг, виконавець робіт.

Спеціальна підготовка та атестація фахівців проводиться  із залученням викладачів – висококваліфікованих фахівців відповідної галузі знань.

Після проходження спеціальної підготовки претенденту на сертифікацію надається свідоцтво  встановленого зразка, а документи про атестацію направляються в ОСП БГ для сертифікації фахівця.

Національний атестаційно-навчальний центр також здійснює спеціальну підготовку до атестації осіб, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності будівель.

Детальніше

Наші партнери