Експерт будівельний

Набір у групи спеціальної підготовки фахівців будівельної галузі за професією «Експерт будівельний».
icon-pdf Залишити заявку
image

Загальна інформація

Сертифікацію персоналу за професією Експерт будівельний здійснює Орган із сертифікації персоналу будівельної галузі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» (ОСП БГ), який акредитовано Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ISO/IEC 17024: 2012 “Оцінка відповідності. Загальні вимоги до органів, які виконують сертифікацію персоналу”.

Спеціальну підготовку та атестацію фахівців для подальшої їх сертифікації проводить ТОВ “Національний атестаційно-навчальний центр” (НАНЦ), який має сертифікати компетентності щодо проведення спеціальної підготовки та атестації претендентів на сертифікацію фахівців за 13 професіями, у тому числі за професією Експерт будівельний.

Претенденти до груп спецпідготовки та атестації зараховуються за наявності направлення, виданого Органом із сертифікації персоналу будівельної галузі(ОСП БГ). Порядок сертифікації

Для оформлення особової справи претенденту на отримання сертифікату за професією Експерт будівельний пропонується подати до Органу із сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ) заяву встановленої форми: Комплект документів для подання заявки

Дистанційна підготовка фахівців за спеціальністю Експерт будівельний проводиться за програмою, не менш ніж  48 годин.
Атестація фахівців, що пройшли дистанційну спецпідготовку, проводиться в приміщенні ТОВ «НАНЦ» по мірі комплектування відповідних груп.
Оплата спецпідготовки та атестації –відповідно до укладених договорів.

certificate

Консультація безкоштовна

Маєте питання щодо навчання, сертифікації чи супроводу вашого проєкту?

Зв’яжіться з нами і отримайте відповіді

Залишайте заявку

ми відповімо у робочі години