Інженер з технічного нагляду

Набір у групи спеціальної підготовки фахівців будівельної галузі за професією Інженер з технічного нагляду.
icon-pdf Залишити заявку
image

Загальна інформація

Сертифікацію персоналу за професією Інженер з технічного нагляду (будівництво) здійснює Орган із сертифікації персоналу будівельної галузі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі (ОСП БГ), який акредитовано Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ISO/IEC 17024: 2012 “Оцінка відповідності. Загальні вимоги до органів, які виконують сертифікацію персоналу”.

Спеціальну підготовку і атестацію фахівців для подальшої їх сертифікації проводить ТОВ “Національний атестаційно-навчальний центр” (НАНЦ), який має сертифікати компетентності щодо проведення спеціальної підготовки та атестації претендентів на сертифікацію фахівців за 13 професіями, у тому числі за професією Інженер з технічного нагляду (будівництво).

Претенденти до груп спецпідготовки та атестації зараховуються за наявності направлення, виданого Органом із сертифікації персоналу будівельної галузі(ОСП БГ). Порядок сертифікації

Для оформлення особової справи претенденту на отримання сертифікату за професією Експерт будівельний пропонується подати до Органу із сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ) заяву встановленої форми: Комплект документів для подання заявки

Дистанційна спецпідготовка фахівців за спеціальністю Інженер з технічного нагляду (будівництво) проводиться за не менш ніж  48 годинною програмою.

Атестація фахівців, що пройшли дистанційну спецпідготовку проводиться у приміщенні ТОВ «НАНІЦ» у міру комплектування відповідних груп для атестації.

certificate

Консультація безкоштовна

Маєте питання щодо навчання, сертифікації чи супроводу вашого проєкту?

Зв’яжіться з нами і отримайте відповіді

Залишайте заявку

ми відповімо у робочі години