Выбрать страницу

Аудитор з енергоефективності будівель

З 24 по 28 лютого 2020 р. за 40-годинною програмою проведено підготовку групи фахівців, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель.

Продовжується набір у групи підготовки до професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності будівель. Серед викладачів – провідні вітчизняні фахівці як практики, так і науковці з питань енергетичної ефективності будівель. Програма підготовки розрахована на 40 академічних годин.

НАНЦ підготував розширені презентації лекцій і з 15 травня розпочинає дистанційну підготовку фахівців за спеціальністю аудитор з енергоефективності будівель.

Очна атестація для фахівців, що пройшли дистанційну спецпідготовку буде проводиться після зняття карантинних обмежень по мірі комплектування відповідних груп для атестації.
Атестацію проводить комісія Міжрегіональної академії управління персоналом в рамках Угоди про співробітництво з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та відповідно до положень Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».