096 137 6869 nancbud@ukr.net
Выбрать страницу

Аудитор безпеки автомобільних доріг

Інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг

У Національному атестаційно-навчальному центрі проводиться набір у групи спеціальної підготовки фахівців будівельної галузі для подальшої атестації та сертифікації за професіями «аудитор безпеки автомобільних доріг» та «інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг».

Підготовка фахівців за професіями «аудитор безпеки автомобільних доріг» та «інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг» проводиться за 120-ти годинною програмою, що включає лекції, практичні заняття, виконання практичної роботи (написання звіту).
Серед викладачів – провідні вітчизняні та іноземні фахівці в даній галузі, як практики, так і науковці з відповідних питань.

У зв`язку з карантином спецпідготовка проводиться дистанційно.

Для включення до групи спецпідготовки необхідно подати документи до Органу із сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ).
Включення до групи та доступ до матеріалів спецпідготовки надається після підписання договору фізичної або юридичної особи та оплати відповідно до його умов.

Після проходження спецпідготовки претенденти проходять атестацію, яка включає теоретичний екзамен (тестування) та практичний екзамен (захист звіту).
За кількістю набраних балів претендент може бути сертифікований за професією «аудитор безпеки автомобільних доріг» або «інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг».

Атестація проводиться очно для осіб, які пройшли дистанційну спецпідготовку у міру комплектування відповідних груп для атестації.

Консультацію можна отримати в ОСП БГ (тел.: (063) 785-94-91)
та ТОВ «НАНЦ»  (тел.:: (095) 948-97-62, (096) 137-68-69)

Послуги із сертифікації надаються на підставі договорів між претендентом та ОСП БГ.