НАНЦ уклав договір про партнерство з індійською компанією ICT – лідером з 35-річним досвідом розвитку інфраструктури

image

20 травня 2024 року директор ТОВ “Національний атестаційно-навчальний центр” Людмила Пархоменко та старший вице-президент ПП Intercontinental Consultants and Technocrats Pvt. Акшат Найяр підписали договір про партнерство з метою посилення роботи в межах міжнародних проектів у сфері інженерного консалтингу.

НАНЦ надає широкий спектр послуг у сфері інженерії та консультування:

Спецпідготовка фахівців будівельної галузі;
Технічне обстеження будівель, споруд, інженерних мереж;
Послуги інженера-консультанта і технічного нагляду;
Розробка нормативних документів технічного характеру;
Науково-технічні роботи та науково-технічний супровід проектів.

НАНЦ, з його значним досвідом у сфері дослідження особливостей консалтингу в галузі інжинірингу, в тому числі науково-технічному супроводі, виступає ключовим партнером у цьому співробітництві для реалізації проектів на території України. Партнерство НАНЦ та ICT дозволить значно розширити сферу діяльності в інженерному та консалтинговому секторах.

ICT – консалтингова фірма, що має сертифікат ISO 9001:2015 та зареєстрована в Індії. Спеціалізується на розробці інфраструктури у понад 50 країнах світу, включаючи автомобільні дороги, швидкісні траси, тунелі, мости, аеропорти, залізниці, міське планування, архітектура, фінансування проектів, інженерія водних ресурсів та багато іншого. ICT брало участь у близько 800 проектах вартістю понад 84 мільярди доларів.

“Шляхом підписання цього Договору Сторони підтверджують, що інтересам кожної з них відповідає спільне і узгоджене співробітництво у сфері інженерно-консультаційних послуг у будівництві та послуг зі здійснення технічного нагляду об’єктів будівництва на території України”, – зазначено у договорі. Водночас, відзначається перспектива проводити спільні консультації та семінари з узгодженої тематики для обговорення питань спільної діяльності.

Члени Міждержавної гільдії інженерів-консультантів, НАНЦ і ICT, об’єдналися за рекомендацією МГІК. Ми виступаємо як незалежне професійне об’єднання та працюємо на основі принципів добровільності, самоврядування, вільного вибору території діяльності, прозорості та відкритості. Ми щиро вітаємо наших членів з новим етапом співпраці та втілення проектів.

Консультація безкоштовна

Маєте питання щодо навчання, сертифікації чи супроводу вашого проєкту?

Зв’яжіться з нами і отримайте відповіді

Залишайте заявку

ми відповімо у робочі години